Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka Widzów 14 października 2019r. g.15:00 Śląska Liga Młodziczek gr. II 2019/20 4 50 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikMOSM Tychy239ZwycięstwoSośnica II Gliwice105Przegrana MOSM TychySośnica II Gliwice 14 października 2019r. 23 – 10 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia MOSIR Tychy Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska MOSM Tychy # Zawodnik Poz. Me Pkt Br […]
MOSM Tychy (M.) — SPR Sośnica II Gliwice (M.)
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka | Widzów |
---|---|---|---|---|---|
14 października 2019r. | g.15:00 | Śląska Liga Młodziczek gr. II | 2019/20 | 4 | 50 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
MOSM Tychy | 23 | 9 | Zwycięstwo |
Sośnica II Gliwice | 10 | 5 | Przegrana |
MOSM TychySośnica II Gliwice
23 - 10Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
MOSIR Tychy |
---|
Piłsudskiego 20, 43-100 Tychy, Polska |
MOSM Tychy
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bryła Magdalena | Skrzydłowy | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Błotko Magdalena | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Drapińska Magdalena | Skrzydłowa | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jesionek Aleksandra | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kubera Dominika | Skrzydłowy | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kula Malwina | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Liszka Patrycja | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Lubowicka Maja | Rozgrywająca | 1 | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mazurowska Klaudia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Michniewicz Kinga | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Truchel Nikola | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Worzałła Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 12 | 34 | 23 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Żogała-Jeglińska Agnieszka
Sośnica II Gliwice
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartoszek Paulina | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bernad Martyna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dubiniak Aleksandra | Skrzydłowa | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Grochoła Natalia | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Harboła Klaudia | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Krawiec Maria | Rozgrywający | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kuśmierska Kinga | Skrzydłowy | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pierzchała Nikola | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietkiewicz Martyna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Pietrzak Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Sas Nikola | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Skrabut Maja | Skrzydłowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szomko Karolina | Rozgrywająca | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Zimińska Julia | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Świstek Karolina | Rozgrywający | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 15 | 22 | 10 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Trener B: Haupa Maciej
Sędziowie
Sędzia Główny |
---|
Pazur Leszek (Ruda Śląska) Szostok Marcin (Łaziska Górne) |